Anna Sadowska

• mgr inż. w zakresie żywienia człowieka
  • Ponad 30-letnie doświadczenie zawodnicze (lekkoatletyka, koszykówka, kolarstwo)
  • Od 10 lat wspiera zawodników zarówno w treningu sportowym jak i mentalnym
  • 3 lata prowadziła klub kolarski dla dzieci (7-14 lat)

Ukończyła ponad 300 maratonów rowerowych z czego większość na podium. Jako pierwsza Polka i najmłodsza kobieta wygrała najtrudniejszy maraton w Europie – Salzkammergut na dystansie 209km. Zwyciężczyni Pucharu Polski MTB, Mistrzyni Polski MTB, reprezentantka kadry narodowej na MŚ i ME, wygrała wiele wyścigów etapowych m.in. MTB Trophy, BikeChallange, Transcarpatia, Ochotnica4Towers.

Specjalizuje się w długich i trudnych wyścigach w górach, zarówno na mtb jak i szosie.

Z powodzeniem łączy pracę zawodową w pełnym wymiarze czasu, z nauką, treningami i wspieraniem zawodników. Jej motto to „Sukces zaczyna się w głowie”. Możesz naprawdę bardzo dużo osiągnąć jeśli do tego konsekwentnie dążysz, masz motywację do codziennej pracy i potrafisz radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. Brakuje Ci tej determinacji? Nic straconego, można i tym aspekcie wytrenować dobre nawyki. Zawodowo zajmuję się zmianami w organizacjach i zespołach.

Dzielenie się doświadczeniem z zawodnikami i obserwacja ich postępów daje mi ogromną satysfakcję.