Iñaki de la Parra

Iñaki de la Parra

  • Meksykanin mieszkający od 3 lat w Polsce (Katowice), z 10-letnim doświadczeniem trenerskim (triathlon, kolarstwo, sporty walki, sporty motorowe, bieg, pływanie)
  • Certyfikaty: Pose Method of Triathlon and Running, USA Track & Field, USA Master Swimmers, Training Peaks, TRX Suspension, BMW Certified Driver, Porsche Certified Master Driver
  • Prowadzi amatorów i zawodowców, w tym triathlonistów przygotowujących się do Tokio 2020
  • Aktywny zawodnik UltraMan (10km pływania, 420km rower, 84km bieg) rozgrywane przez 3 dni pod rząd

Wychodzę z założenia, że nasi zawodnicy znajdują się w centrum naszego zainteresowania, dlatego wspieramy ich przy zastosowaniu najlepszej wiedzy i technologii. Profesjonalne wsparcie to nasz priorytet.

W życiu chodzi o radość. Jeśli jesteś w stanie wyjść ze swojej strefy komfortu, to magia sama stanie u Twoich drzwi i wreszcie poczujesz, że żyjesz! Naszym celem jest bycie szczęśliwymi oraz inspirowanie innych do wydobycia z siebie tego co najlepsze. Sporty wytrzymałościowe pozwalają rozwinąć szczególną więź na linii ciało-umysł. Stawiaj sobie cele, miej determinację do ich realizowania, otaczaj się profesjonalistami, bądź mądry i cierpliwy, a staniesz się mocniejszy jako sportowiec i jako człowiek.

inaki@way2champ.com