W tym miejscu znajdziesz materiały bonusowe do książki „Od rowerzysty do kolarza – podręcznik krok po kroku”. Życzę owocnego czasu spędzonego na poszerzaniu Twojej wiedzy o kolarstwie.

Pobierz 4-tygodniowy plan treningowy

Przeczytaj uważnie poniższą instrukcję, aby otrzymać plan za darmo! Proces najwygodniej jest przeprowadzić na komputerze (dekstop), a nie na telefonie czy tablecie.

Poniżej znajdziesz dostęp do 4-tygodniowego planu treningowego opracowanego na platformie Training Peaks. Możesz korzystać z niego na swoim aktualnym koncie Training Peaks (wystarczy wersja Basic) lub założyć nowe konto w ramach poniższego procesu. W planie znajdziesz instrukcje dotyczące synchronizacji planu z Garmin, Wahoo, Zwift oraz wszystkie pozostałe potrzebne informacje.

  1. Kliknij w ten link: https://www.trainingpeaks.com/training-plans/cycling/road-cycling/tp-437991/plan-treningowy-ksiazka-way2champ-4-tygodnie-moc-tetno
  2. Następnie kliknij „buy now”, a potem wpisz coupon code „bonusway2champ” w polu kuponu rabatowego, a plan będzie za darmo. Cena musi być podana, bo inaczej system nie publikuje planu, obejściem tego jest właśnie wpisanie kodu rabatowego 100%.
  3. Potem plan będzie udostępniony na Twoim koncie Training Peaks lub możesz założyć nowe, darmowe konto.
  4. Powodzenia w realizacji treningów! Po więcej planów zapraszam na: www.way2champ.pl/sklep

Dodatkowe materiały z książki jako dodatek do audiobooka:

Kalkulator bikefittingowy

Sugerowane ilości elementów odzieży kolarskiej oraz sposób ubierania się na różne warunki pogodowe

Trening

Tabele A. Coggana pokazująca wartości W/kg jakie trzeba uzyskać w konkretnych przedziałach czasowych (w zależności od płci), aby uzyskać dane kategorie kolarskie (gdzie untrained to najniższa a World Class – najwyższa)

Polecane ćwiczenia na siłownię dla kolarzy