Nasz team

Nasz team

Wspólna pasja, mocny zespół

Jesteśmy różni, ale łączy nas pasja do kolarstwa. W każdej formie—szosa, MTB, gravel, triathlon, przełaj.

Założyciel Way2Champ. Z kolarstwem związany od 13 roku życia. Certyfikowany trener UCI, PZKol, Training Peaks, USA Cycling, Peaks Coaching Group Power Meter Advanced Coaching

Od 10 lat wspiera zawodników zarówno w treningu sportowym jak i mentalnym. Specjalizuje się w długich i trudnych wyścigach w górach, zarówno na mtb jak i szosie. Jej motto to „Sukces zaczyna się w głowie”.

Instruktor kolarstwa PZKol i medalista mistrzostwy Polski elity. Były kolarz zawodowy, uczestnik mistrzostw świata i Europy, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, bardzo dobry taktyk. Bikefitter.

Dwukrotna Mistrzyni Polski w Jeździe Indywidualnej na czas, Reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro oraz Tokio. Trenerka kolarstwa 2 klasy PZKol i Magister Fizjoterapii.

Były kolarz zawodowy, spędził 10 lat w drużynach Caja Rural, ONE Pro Cycling, Raleigh GAC, HRE Mazowsze. Certyfikat trenera kolarstwa Way2Champ. Startował w najlepszych wyścigach Świata we wszystkich kategoriach na szosie.

Z kolarstwem jest związany od 2003 roku. Spędził 10 lat w ekipach amatorskich i zawodowych. Certyfikowany trener Way2Champ.

Mistrz Polski AG na średnim dystansie (2019) i dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata Ironman 70.3 (2017 & 2019). Instruktor triathlonu i Sędzia triathlonu PZTri. Certyfikowany trener Way2Champ.

Z kolarstwem związany od 20 lat. Zaczynał w kategorii junior od startów w Cross Country. Instruktor kolarstwa PZKol i certyfikowany trener Way2Champ. Doskonały praktyk. Wiele teorii i planów treningowych testuje na sobie zanim wprowadzi je u swoich zawodników.

Jest nas coraz więcej

Może do nas dołączysz?

Jeżeli kolarstwo jest Twoją pasją, koniecznie odezwij się do nas.

Rozumiemy jak to jest łączyć życie prywatne i zawodowe z kolarstwem. Nawet jeżeli masz niedużo czasu tygodniowo na trening to warto ten czas wykorzystać jak najefektywniej. Odezwij się i zobaczymy jak w Twoim wypadku mógłby wyglądać trening kolarski.