WITAJ W ŚWIECIE DĄŻENIA DO CELU

OTO, CO DAJE WSPÓŁPRACA Z TRENEREM:

  • Twoje postępy nadzorują profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem – dlatego dokładnie, krok po kroku wiesz, co masz robić, żeby zwiększać formę i swoją kondycję.
  • Pracujesz nad swoim charakterem. Stajesz się po prostu silniejszym mentalnie człowiekiem. Sam wiesz, że droga, która masz do pokonania uczy pokory, determinacji i woli walki.
  • Łączysz życie prywatne, zawodowe i kolarstwo. W życiu powinno być miejsce zarówno na rodzinę, pracę i pasję. Dopasujemy trening do Twojego czasu.
  • Jeśli jeździsz zawodowo, zbudujesz formę przed rozpoczęciem sezonu, wyeliminujesz słabości i doszlifujesz wszystkie elementy, które decydują o sukcesie na szosie.
  • W Way2Champ współpraca z trenerem to nie tylko rozpisanie planu treningowego. Dlatego jesteś prowadzony indywidualnie i masz nasze wsparcie na każdym kroku.
  • Nie ma znaczenia, czy jesteś amatorem, czy zawodowcem, bo pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele niezależnie od poziomu wytrenowania.

JEST NAS CORAZ WIĘCEJ!

CHCESZ DOŁĄCZYĆ?

Jeśli Twoją pasją jest kolarstwo to jest to najlepsze miejsce dla Ciebie. Dlaczego?

Wszyscy w Way2Champ kochamy to uczucie, kiedy zakładamy strój kolarski, wsiadamy na rower i jedziemy w drogę. I chociaż każdy z Nas jest innym człowiekiem, ma inny charakter, mniej lub więcej lat, to łączy nas jedno – pasja do kolarstwa. Wiesz co to oznacza?

Sam pomyśl. Czy jeśli otaczasz się wśród ludzi, którzy mają taką pasję, to czy to będzie miało wpływ na Twój rozwój? Oczywiście, że tak. I to jak! Czy warto mieć trenera i dołączyć do społeczności pasjonatów kolarstwa? Sam zdecyduj. Jedno jest pewne – zwycięstwa smakują najlepiej, kiedy dzielisz się nimi z innymi. A efekty pojawiają dużo szybciej, kiedy masz doświadczonego mentora, który krok po kroku prowadzi Cię do zrealizowania Twoich celów.

Profesjonalizm połączony z super atmosferą sprawia, że kolarstwo daje ogromną satysfakcję. Przecież w życiu chodzi o to, żeby czerpać radość robiąc to, co się kocha i robić to ze wspaniałymi ludźmi. Jeśli chcesz do nas dołączyć, to sprawdź czy potrzebujesz trenera

BOISZ SIĘ, ŻE ZOSTANIESZ ZE WSZYSTKIM SAM?

BĄDŹ SPOKOJNY

Niektórzy ludzie mają wątpliwości przed skorzystaniem z usług trenerów. Boją się, że trenerzy wezmą pieniądze, a potem odwrócą się na pięcie i powiedzą: „A teraz radź sobie sam”.

Nie, nie, nie. To jest wbrew filozofii, jaką się kierujemy i wbrew temu, jakimi ludźmi jesteśmy prywatnie. Sport uczy odpowiedzialności za siebie, a także odpowiedzialności za innych. To ważne szczególnie wtedy, kiedy to od trenera w dużej mierze zależy sukces osoby, którą prowadzi, a ta osoba pokłada w nim dużą nadzieje. Dlatego pamiętaj, że w Way2Champ nikt nie zostaje na lodzie. Każdy ma indywidualne wsparcie, indywidualnego trenera i indywidualną drogę rozwoju, która prowadzi go do świetnych efektów, które przynoszą satysfakcję i zadowolenie.

To podejście do drugiego człowieka pozwoliło nam zbudować tak ogromną społeczność pasjonatów kolarstwa. Jest nas coraz więcej. Teraz, kiedy czytasz ten tekst, podpisujemy się pod nim WSZYSCY.

OTO NASTĘPNY KROK, JEŚLI CHCESZ ZACZĄĆ

Jeśli chcesz być częścią tego, co tworzymy, a także osiągnąć lepsze wyniki w kolarstwie pod okiem mentora, który wspiera i monitoruje Twoje postępy, skontaktuj się z nami. Jesteś już bardzo blisko. Żeby zacząć wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.