TYLKO 3 KROKI DO SUKCESU

OTO DLACZEGO Z NAMI OSIĄGNIESZ LEPSZE WYNIKI

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA, Z KTÓREJ SAM MOŻESZ WKRÓTCE SKORZYSTAĆ

Pracujemy w oparciu o platformę treningową TrainingPeaks

Wszyscy nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie kolarskie, zbierane podczas setek wyścigów i treningów. Metody treningowe wypróbowaliśmy na sobie oraz naszych podopiecznych i jesteśmy do nich przekonani. Kierujemy się sprawdzonymi standardami treningowymi, wyznaczanymi przez Międzynarodową Unię Kolarską UCI.

Jedną z części naszej pracy jest szukanie nowych metod i rozwiązań, wprowadzamy je jednak stopniowo, bazując na podstawowej wiedzy fizjologicznej i trenerskiej, które posiadamy.

PRZYKŁADOWE TRENINGI, JAKIE ROZPISUJEMY NASZYM PODOPIECZNYM

KAŻDY PLAN W WERSJI OPIEKI PREMIUM LUB INDYWIDUALNEJ JEST TWORZONY 100% RĘCZNIE:

Trenującym przygotowujemy również całoroczne kalendarze treningowe, z uwzględnieniem celów, szczytów formy, przewidywanych obciążeń. Wszystko to pozwala nam trzymać kontrolę nad całością Twoich postępów i reagować na zmiany w taki sposób, aby maksymalnie zbliżyć się do osiągnięcia celu.

Zobacz jak trenujemy! Pobierz przykładowe 2 tygodnie planu treningowe na Training Peaks. Więcej informacji:

Skorzystaj z darmowego planu treningowego>

 

NIE ZOSTANIESZ ZE WSZYSTKIM SAM

BĄDŹ SPOKOJNY

Niektórzy ludzie mają wątpliwości przed skorzystaniem z usług trenerów. Boją się, że trenerzy wezmą pieniądze, a potem odwrócą się na pięcie i powiedzą: „A teraz radź sobie sam”.

Nie, nie, nie. To jest wbrew filozofii, jaką się kierujemy i wbrew temu, jakimi ludźmi jesteśmy prywatnie. Sport uczy odpowiedzialności za siebie, a także odpowiedzialności za innych. To ważne szczególnie wtedy, kiedy to od trenera w dużej mierze zależy sukces osoby, którą prowadzi, a ta osoba pokłada w nim dużą nadzieję. Dlatego pamiętaj, że w Way2Champ nikt nie zostaje na lodzie. Każdy ma indywidualne wsparcie, indywidualnego trenera i indywidualną drogę rozwoju, która prowadzi go do świetnych efektów, przynoszących satysfakcję i zadowolenie. To podejście do drugiego człowieka pozwoliło nam zbudować tak ogromną społeczność pasjonatów kolarstwa.

PODSUMUJMY

OTO, CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z TRENEREM:

  • Twoje postępy nadzorują profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem – dlatego dokładnie, krok po kroku wiesz, co masz robić, żeby zwiększać formę i swoją kondycję.
  • Pracujesz nad swoim charakterem. Stajesz się po prostu silniejszym mentalnie człowiekiem. Sam wiesz, że droga, która masz do pokonania uczy pokory, determinacji i woli walki.
  • Łączysz życie prywatne, zawodowe i kolarstwo. W życiu powinno być miejsce zarówno na rodzinę, pracę i pasję. Dopasujemy trening do Twojego czasu.
  • Jeśli zależy Ci na jak najlepszych wynikach w wyścigach, zbudujesz formę przed rozpoczęciem sezonu, wyeliminujesz słabości i doszlifujesz wszystkie elementy, które decydują o sukcesie.
  • W Way2Champ współpraca z trenerem to nie tylko rozpisanie planu treningowego. Dlatego jesteś prowadzony indywidualnie i masz nasze wsparcie na każdym kroku.
  • Nie ma znaczenia Twój aktualny poziom formy. Współpracują z nami amatorzy z 1-2 letnim stażem w sporcie, zaawansowani z 4-6 letnim stażem, jak i kolarze zawodowi ścigający się ponad 10 lat. Pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele niezależnie od poziomu wytrenowania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1Czy istnieje jakaś opłata wstępna?

Nie, całość opłat to comiesięczny koszt pakietu treningowego. Pierwsza wpłata następuje na koniec miesiąca, w którym rozpoczęto współpracę.

2Czy podpisujemy umowę o współpracę?

Tak, umowa jest integralną częścią współpracy trenerskiej, chroniącą zarówno trenera jak i zawodnika. Podpisanie umowy odbywa się zdalnie, bez potrzeby przesyłania dokumentów pocztą.

3W jaki sposób odbywa się płatność za usługi?

Na koniec każdego miesiąca współpracy wystawiamy fakturę, wysyłamy ją do Ciebie mailem i na tej podstawie dokonujesz płatności przelewem.

4Czy mogę zrezygnować z korzystania z Way2Champ w dowolnym momencie?

Tak, obowiązuje termin 30-dniowego wypowiedzenia.

5Co jeśli przytrafi mi się długi wyjazd/przerwa/sprawy osobiste i nie będę mógł/mogła realizować treningów, ale będę chciała/-a kontynuować po powrocie?

Jeżeli taka przerwa będzie trwała od 1 do 3 miesięcy, to wówczas utrzymanie miejsca treningowego to koszt 50% opłaty miesięcznej. Jeżeli powyżej 3 miesięcy, to ustalamy warunki indywidualnie.

6Czy w każdej chwili mogę zmienić mój pakiet na inny?

Oczywiście. Poszczególne pakiety możesz modyfikować w górę/w dół, w zależności od aktualnych potrzeb z wyprzedzeniem 30-dniowym.

7Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, każdemu klientowi.

POROZMAWIAJ Z TRENEREM