OPINIE

ZOBACZ CO O WSPÓŁPRACY Z WAY2CHAMP MÓWIĄ SAMI ZAWODNICY

Dominik Kapusta

30 lat, szosa


Dzięki współpracy z Way2Champ w przeciągu 1,5 roku z poziomu rekreacyjnego kolarza z zerowym stażem treningowym trafiłem na podium Mistrzostw Polski Masters. Rozsądny plan pozwolił mi podnieść generowaną moc i zrzucić zbędną tkankę tłuszczową, jednocześnie unikając przetrenowania. Zdecydowanie polecam Arka każdemu zmotywowanemu do pracy nad sobą kolarzowi.

Adam Adamkiewicz

27 lat, szosa


Współpraca z Way2Champ to kawał dobrej roboty. Trening oparty o pomiar mocy, poparty nieprzeciętną wiedzą trenerską wprowadziły mnie na zupełnie inny poziom sportowy. Serdecznie polecam.

Valerjan Romanovski

41 lat, ultramaratony MTB/szosa


Do osiągnięcia zamierzonego celu w sporcie, należy nawiązać współpracę z osobami z poszczególnych dziedzin sportu: trenerem, dietetyki, psychologiem sportowym itd. Przygotowując się w pojedynkę możemy jedynie wygrywać w zawodach „dookoła Maćkowej stodoły” :)

Paweł Cieślik

30 lat, zawodowy kolarz VERVA ActiveJet Team


Współpracujemy z Way2Champ od końca zeszłego roku. Jesteśmy w stałym kontakcie, dzięki czemu czuję, że zawsze otrzymam potrzebną pomoc. Plan treningowy zawsze na czas i w punkt. Na regeneracji po treningu też się zna. Pracujemy wspólnie zarówno nad moją formą fizyczną jak i psychiczną. Wszystko co potrzeba w jednej osobie!

Konrad Tomasiak

25 lat, szosa


Współpraca z Way2Champ układa mi się bardzo dobrze. Jest zaangażowany w każdy szczegół swojej pracy. Zdecydowanie czuję, że zrobiłem progres w wielu zakresach i cieszę się na dalsza współpracę.

Piotr Szafraniec

44 lata, szosa


Dlaczego postawiłem na Way2Champ jako trenera? Pierwszym atutem jest zdobyty certyfikat UCI. To mówi samo za siebie. Drugim spotkanie na żywo podczas prelekcji w Veloart. Trzecim, doświadczenie zdobywane podczas ścigania się w hiszpańskiej grupie. Ten facet zjadł z nie jednego pieca chleb. I ma ogromną wiedzę, którą wciąż poszerza.

Maciej Habrat

34 lata, szosa


Współpraca z Way2Champ daje mi pewność, że czas poświęcony na trening da najlepsze efekty. Mam możliwość poznania na czym polega „zabawa” w kolarstwo.

Remigiusz Kot

43 lata, triathlon


Pracuję z Way2Champ od prawie dwóch lat , w tym czasie Arek “zrobił” ze mnie jednego z lepszych kolarzy w triathlonie w Polsce. Wiem, że to jeszcze nie koniec, bo nasza współpraca dopiero się rozkręca. Arek to skarbnica profesjonalnej wiedzy o kolarstwie, którą nieustanie chłonę. Mamy ze sobą ciągły kontakt , ustalamy plany treningowe, starty i co najważniejsze treningi dopasowane są do aktualnych możliwości czasowych, dzięki temu można pogodzić życie sportowe z zawodowym. Polecam wszystkim współpracę z Way2Champ!

Andrzej Rybicki

44 lata, szosa


Jestem bardzo zadowolony z pierwszego roku trenowania z Way2Champ. Czekam na kolejne i dalszy rozwój. Taka współpraca to czysta przyjemność. A ból w nogach to już stały element tej bajki :)

Tomasz Zawada

34 lata, MTB


Z Way2Champ przepracowałem sezon 2015 i końcówkę 2014. jest to za mało czasu, aby znacząco poprawić miejsca na zawodach w moim przypadku, ale wystarczająco, aby zaobserwować wyraźny wzrost formy. A lokaty na wyścigach stopniowo idą w górę. Co więcej, dzięki starannie dobranemu treningowi nie „tłukę kilometrów”, tylko jeżdżę tyle ile jest w planie i to w zadany sposób. Rezultatem jest efektywniej wykorzystany czas i… mniejsze zużycie sprzętu! :-)

Patrycjusz Urbanek

33 lata, szosa


Way2Champ to profesjonaliści! Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy ponieważ w wyraźnym stopniu udało mi się poprawić swoje wyniki. Treningi były rozpisywane w sposób prosty i przejrzysty. Na każde pytanie otrzymywałem szybką i wyczerpującą odpowiedź. Ponadto Way2Champ to osoby bardzo pomocne i zawsze służą dobrą radą. Polecam!

Dawid Ratajczak

28 lat, handbike


Bardzo sprawna, efektywna i efektowna metoda współpracy. Po pierwszym roku odczułem duży progres. Bardzo polecam współpracę innym sportowcom!

Tomasz Urbański

57 lat, szosa/MTB


Jestem bardzo zadowolony z planowanych treningów, mój poziom sportowy dzięki zaangażowaniu i fachowości trenera wzrósł w porównaniu rok do roku, Tę formę treningu poleciłbym wszystkim, dla których wzrost formy niezależnie od wieku jest ważny.

Jarosław Habaj

34 lata, MTB


Od momentu rozpoczęcia współpracy regularnie podnoszę swój poziom sportowy – zauważalnie wyższa moc na progu FTP, wyższa wydolność i siła – jak na krótki staż treningowy, zadowalające wyniki sportowe. Aspekt merytoryczny bez zarzutu – ogromna wiedza, chęć dzielenia się nią i błyskawiczne odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące treningu powodują, że kontakt jest bardzo przyjemny i profesjonalny. Trening nie ma charakteru reżimu – wszystkie plany są rozpisane w jasny i zrozumiały sposób, wraz z informacją jakie aspekty formy są ćwiczone.

Marcin Bobruk

33 lata, szosa


Od momentu rozpoczęcia współpracy z Way2Champ mam poczucie, że każdy mój trening zbliża mnie do osiągnięcia celu, a każda godzina na rowerze oprócz tego, że jest frajdą i przyjemnością jest też efektywnym treningiem. Pierwsze miesiące współpracy to zauważalna poprawa parametrów oraz zwiększenie motywacji do systematycznej pracy nad sobą.

Tomasz Czechowski

31 lat, szosa


Do kolarstwa wróciłem po latach braku jakiejkolwiek aktywności i zaczynałem od zera. Zarówno kondycyjnie jak i psychologicznie, przez wspólne dwa sezony stałem się zawodnikiem, mogącym piąć się po drabinie osiąganych miejsc, podczas ogólnopolskich wyścigów. Dzięki współpracy z Way2Champ nie tylko podniosłem parametry mocy i wydolności organizmu ale znalazłem swoją specjalizację, w której będę dalej się rozwijać. Współpraca układa się znakomicie i mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu - zarówno początkującym jak i zaawansowanym sportowcom. Ogromne wsparcie wiedzy i doświadczenia, które codziennie otrzymuję, przynosi wspólnie z ciężką pracą jaką wykonuję pożądane rezultaty i jestem pewien, że w kolejnych sezonach wspólnie sięgniemy po znaczące sukcesy. Nie zastanawiajcie się - trenujcie wspólnie z Way2Champ !!!

Michał Eineberg

36 lat, szosa


Codzienne obciążenia związane z pracą zawodową, rodziną nie zawsze pozwalają nam na kontrolę tego co się wykonuje i analizę własnych postępów. Mając na karku już trochę wiosen nie chcę stracić czasu na zgadywanie czy obciążenie które sobie funduję jest właściwe. Dzięki współpracy z W2C wiem i widzę że mój poziom sportowy rozwija się. Wyeliminowane zostały okresy chronicznego zmęczenia i obniżonej odporności oraz ciągłego łapania infekcji. Jazda i treningi ponownie sprawiają mi radość. Wyniki są coraz lepsze i przede wszystkim mam więcej czasu dla żony i dzieci. Polecam niezdecydowanym!" Michał Eineberg, 36 lat, szosa

Michał Błażejewski

24 lata, szosa


Współpraca z Way2Champ zmusza mnie do wspinania się na coraz to nowe wyżyny; bez wsparcia trenera nigdy nie mógłbym zmusić się do tak ciężkich treningów, a przez to osiągnąć tak duży progres w tak krótkim czasie. Jestem z całego serca przekonany, że dobrze postąpiłem decydując się na treningi pod okiem takich profesjonalistów (w swoim fachu)!". Nie wiem czy ostatnie zdanie nie jest przypadkiem przesłodzone, sam zadecyduj

Mateusz Ogonowski

31 lat, szosa


Przed zgłoszeniem się do Way2Champ miałem spore problemy z treningami. Często czułem się przemęczony, regularnie co kilka miesięcy „łapałem” najróżniejsze kontuzje i w efekcie pomimo tego, że zajmowały mi one po kilkanaście godzin tygodniowo, to forma praktycznie nie rosła (w zasadzie to raczej spadała). Powoli kolarstwo z mojego hobby stawało się moją zmorą. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Po kilku miesiącach współpracy z Way2Champ mogę śmiało stwierdzić, że wreszcie udało się złapać balans. Forma stale rośnie, wyniki na maratonach są coraz lepsze i odzyskałem frajdę z jazdy.

Krystian Śledziński

38 lat, MTB


Podjęcie decyzji o współpracy z Way2Champ to był strzał w 10! Do tej pory trenowałem trochę „na oślep”. Dzięki nawiązaniu współpracy z W2C wzrosła moja motywacja sportowa, znacząco poprawiłem formę, mam urozmaicony plan treningowy i dostęp do fachowej wiedzy przez co nie muszę marnować czasu na szukanie informacji jak trenować , tylko skupiam się na treningu. Noga coraz lepiej podaje i o to w tym chodzi

Monika Wrona

29 lat, MTB


Decydując się na współprace z trenerem wiedziałam, że będę potrafiła zaufać jedynie profesjonaliście. Współpraca z Way2Champ to był strzał w dziesiątkę! Już po kilku pierwszych miesiącach współpracy jestem w stanie rywalizować z zawodniczkami, które w ubiegłym sezonie były zupełnie poza moim zasięgiem.

Marek Strug

31 lat, MTB


Way2Champ to profesjonalny zespół ludzi, którzy odpowiednio dobiorą plan treningowy do możliwości zawodnika. Co za tym idzie, pomagają nam zrealizować swoje plany, założenia, osiągnąć cele i marzenia. Ja jestem najlepszym przykładem tego, że dzięki współpracy z Way2Champ z sezonu na sezon można być coraz mocniejszym zawodnikiem - nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Pewność siebie i wiara w swoje możliwości sprawiają, że możemy czerpać jeszcze większą radość z jazdy na rowerze. Z naszej współpracy jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim, którzy chcą wskoczyć na wyższy poziom.

Rafał Rosiński

42 lata, szosa


Współpracuję z trenerem od kwietnia 2015. W tym czasie udało mi się poprawić formę przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. W mojej ocenie Way2Champ to wyjątkowi fachowcy posiadający dużą wiedzę, a dodatkowo to osoby bardzo kontaktowe. Gorąco polecam współpracę.

Wojciech Bartyzel

40 lat, MTB


Korzystam z porad i planów treningowych Way2Champ od kilku lat. To czysta przyjemność a jednocześnie zaszczyt być w gronie jego podopiecznych. To trenerzy o ogromnej wiedzy merytorycznej (pomimo młodego wieku :)) a jednocześnie rozsądnie i bezstresowo potrafią prowadzić zawodnika-amatora jakim jestem. Serdecznie polecam.”

Łukasz Gogosz

33 lata, handbike


Współpraca układa się bardzo dobrze. Moj poziom sportowy bardzo się podniósł i osiągnięcia. Polecam z pełna odpowiedzialnością usługi innym kolarzom.

Mateusz Walczak

38 lat, triathlon


Bezpośredniość, rozległa wiedza, szybkość reakcji, znajomość wielu aspektów treningu, umiejętność przekazania posiadanej wiedzy to cechy Way2Champ, które w największym stopniu przekładają się na rozwój sportowy prowadzonych przez niego zawodników. Z uwagi na posiadane doświadczenie Way2Champ doskonale zna również psychikę trenujących i potrafi poprzez dobór odpowiednich narzędzi uwolnić potencjał drzemiący w każdym z nich. Natomiast współpraca z trenerem regularnie przeglądającym realizację zadań i postępy treningowe, w zdecydowany poprawia systematyczność wykonywanej pracy, co oczywiście przekłada się na osiągane wyniki.

Jędrzej Borowski

20 lat, szosa


Współpracę z Trenerem i pomiarem mocy zaczęliśmy na początku sezonu 2015. Szczerze mówiąc od pierwszych treningów poczułem dodatkowego „kopa”. Treningi które serwuje Way2Champ, są zrozumiałe i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zawodnika. Bezproblemowy kontakt z trenerem z pewnością sprzyja współpracy i dążeniu do zamierzonych celów.

Bartosz Biskup

19 lat, szosa


Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do treningu jest bardzo owocne i panuje przy tym przyjazna atmosfera.

Piotr Pogon

49 lat, pierwszy triathlonista na świecie, który ukończył dystans IronMan z jednym płucem


Sportowo należę do jednoosobowej grupy „wadliwych” oldboyów, więc tym bardziej doceniam w nim: spokój, profesjonalizm, oraz pomimo młodego wieku – szacunek i wręcz ojcowskie podejście do niedoświadczonych egzemplarzy próbujących ogarnąć swoje pasje kolarskie. Był pierwszym, który podjął się rzeczy niemożliwej tj.przygotowania do zawodów Ironman niepełnosprawnego triathlonisty. Tyle wystarczy!

Emil Potręć

33 lata, szosa


Moja współpraca z trenerem przebiega wzorcowo – mailowo jak i telefonicznie. Na efekty nie trzeba było długo czekać- już w lutym na wykonanych badaniach wydolnościowych uzyskałem parametry z końca poprzedniego sezonu a marcu sporo już je przewyższające!!!

Artur Kuba

45 lat, szosa masters


Powiem krótko – zaangażowanie, wiedza, sukces.

Darek Dygutowicz

47 lat, triathlonista


Po wspólnych treningach i przygotowaniach do triathlonu, które z racji intensywnego życia zawodowego tak naprawdę trwały niespełna pół roku, udało mi się poprawić czas połówki o niespełna 30min! W co sam do końca nie mogłem uwierzyć. Triathlon wymaga ogromnego samozaparcia i systematyczności, jednak te dwie ważne cechy nie wystarczą bez poparcia tego specjalistyczną wiedzą związaną z treningiem kolarskim, dietą i mentalnym nastawieniem. To wszystko zapewniła mi udana współpraca z Way2Champ, która na dzień dzisiejszy przerodziła się w przyjacielskie relacje. Za co serdecznie mu dziękuję!

Sylwia O

30 lat, szosa


Treningi rozpisane przez Way2Champ wycisnęły ze mnie siódme poty, dzięki czemu poziom sportowy poszedł w górę. Plan jest urozmaicony i  odpowiednio dostosowany do zawodnika. Way2Champ potrafi zmotywować do dalszej pracy chwaląc za dobry trening jak i zwrócić uwagę za obijanie się.

Bartosz W

36 lat, MTB/szosa


Przez poł roku współpracy nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem trenerskim , bardzo duża wiedza która potrafi przekazać zawodowym jaki i amatorskim kolarzom , kolarz jest wręcz „dopieszczony”. Bazując na najnowszych trendach treningowych , sprzętowych jak i żywieniowych można śmiało powiedzieć, że jest to osoba która się spełnia w tym co robi. Można się czuć przy trenowaniu, że krzywdy człowiek sobie nie zrobi, a wręcz przeciwnie – forma z miesiąca na miesiąc rośnie jak grzyby po deszczu. W ciemno polecam osobom, które chcą zacząć pracę  z trenerem, aby zwiększyć swoje wyniki.

Maciej Krupiński

37 lat, triathlon


Współpraca z Way2Champ bardzo podniosła mój poziom sportowy ,a to od razu zaowocowało w dużo lepszych wynikach na zawodach. Zdecydowanie polecam.

Tomasz Grabowy

38 lat, szosa


Świadomość, że Way2Champ przeglądnie każdy mój trening i wykres działa na mnie bardzo motywująco. Czas jaki bym poświęcił na samo-naukę i układanie planów treningowych mogę wykorzystać na trening, lub przeznaczyć dla rodziny. I najważniejsze- wiem, że treningi przynoszą efekt.

Tomek S

27 lat, szosa


Way2Champ to full serwis. Dzięki posiadanej wiedzy są biegli w sprawach merytorycznych. Ponadto posiadają jedną, bardzo ważną cechę – są byłymi zawodnikiem, dzięki czemu spostrzeżenia mają bezpośrednie przebicie na rzeczywistość – wiedzą, co i jak boli, przez co są w stanie lepiej dopiąć każdy aspekt, dużo precyzyjniej niż teoretyk z najlepszymi papierami.

Tomek P

40 lat szosa/MTB


Profesjonalne podejście Way2Champ dało mi inny pogląd na kolarstwo. Wyrwanie z rutyny i nowy pomysł na treningi zamiast po prostu "wyjścia na rower" oraz motywacja do osiągania postępów są niewątpliwie wielkimi zaletami trenowania z Way2Champ. Pełna elastyczność, szybka reakcja na potrzebę zmian w treningu "z dnia na dzień" oraz dostosowanie do zabieganego grafiku to z pewnością atuty pracy z trenerem Way2Champ.