3 NAJWIĘKSZE BŁĘDY POCZĄTKUJĄCYCH KOLARZY, KTÓRE POWODUJĄ BRAK POSTĘPÓW

Odtwórz wideo

zacznij jeździć skuteczniej, a nie więcej

Jeżeli trafiasz tutaj, ponieważ chcesz dobrze zacząć kolarską przygodę, to nasze ręce składają się do oklasków. Dobra decyzja. Jednak często historie kolarzy wyglądają trochę inaczej. Na przykład tak: kupiłeś profesjonalny rower w cenie samochodu i realizujesz jeden z dwóch scenariuszy. Albo trenujesz na pół gwizdka, bo przecież są ważniejsze rzeczy, albo zajeżdżasz się na śmierć, a i tak nie widzisz progresu.

Skąd to wiemy? Pomogliśmy setkom kolarzy, którzy zmagali się z podobnymi wyzwaniami. Sporo osób deklaruje, że chce systematycznie ćwiczyć, zgubić zbędne kilogramy, osiągnąć dawno odkładane na bok cele sportowe, ale umówmy się, że bez udziału trenera bardzo trudno o przyzwoite wyniki.

Miesięczny koszt treningów pod okiem profesjonalisty to około 800 PLN i więcej. Za dużo?

Arkadiusz Kogut z Way2Champ, pierwszy w Polsce trener UCI oraz trener i kolarz z 20-letnim stażem, przygotował rozwiązanie pomiędzy samodzielnym treningiem, a pracą 1:1 z indywidualnym trenerem.

Przedstawiamy Kolarski Plan Treningowy dla Początkujących.

trening-ftp-kolarstwo

Dzięki Kolarskiemu Planowi Treningowemu dla Początkujących:

będziesz trenować kolarstwo zgodnie ze sztuką treningową i osiągniesz ogromny postęp w krótkim czasie
pobijesz średnie prędkości na trasach, na których ciągle jeździsz tak samo i nie widzisz postępów
rozpoczniesz trening od razu świadomie, dzięki opartym na nauce i 20-letniemu doświadczenia planom treningowym
jeśli lubisz rywalizację, to będziesz w stanie pokonać swoich kolegów, którzy teraz są ciut lepsi niż Ty, dzięki czemu poczujesz się silny i zwiększy się Twoja pewność siebie
połączysz treningi ze sprawdzonym odżywianiem (60 sprawdzonych posiłków w diecie kolarskiej), co wysmukli Twoje ciało, dzięki czemu zobaczysz wyraźniejsze mięśnie na nogach i zrzucisz nieco oponki z brzucha, co na pewno dostrzegą Twoi znajomi i poczujesz się lepiej sam ze sobą przeglądając się w lustrze
unikniesz poczucia nudy i frustracji, bo nie będziesz znowu wyjeżdżać na rower tą samą trasą, tym samym tempem i nie będziesz zastanawiać się czy coś Ci to dało czy nie jeśli chodzi o wzrost formy
nie będziesz musiał już dłużej sam zastanawiać się czy dzisiaj lepiej zrobić interwały, wytrzymałość czy może odpocząć, bo kolarski plan dla początkujących rozwiązuje ten problem
uzyskasz prosty formularz do wyznaczania Twoich indywidualnych stref treningowych w oparciu o pomiar tętna oraz mocy, z wyjaśnieniem jak będziesz się czuł w każdej ze stref, aby łatwiej było Ci rozpocząć prawidłowy trening

Z KOLARSKIEGO PLANU DLA POCZĄTKUJĄCYCH OGROMNIE SKORZYSTA KAŻDY, KTO:

jest miłośnikiem kolarstwa szosowego lub MTB i chce poprawić swoje wyniki

jest skupiony na swoich celach: schudnięcie, poprawa wyników w kolarstwie, budowa wydolnośći i szybkości

ma rower i chce jeździć szybciej, ale nie wie co dalej i potrzebuje wsparcia w zakresie skutecznych treningów kolarskich

chce uniknąć błędów w treningu i frustracji z tym związanej

Dlaczego my

poznaj fachowców Way2Champ

Kolarski Plan Treningowy dla Początkujących został stworzony przez praktyków, trenerów z 20-letnim stażem. Całość zbudowaliśmy samodzielnie i podpisujemy się pod planami obiema rękami.

jesteśmy teamem, który łączy miłość do kolarstwa. Dzięki temu każdy z nas jest zaangażowany na 120%, a to przekłada się na efekty naszych podopiecznych.

90% naszych klientów uzyskuje duży lub bardzo duży wzrost formy już po 3 miesiącach współpracy.

way2champ-trener-4
way2champ-trener-5
każdy z nas jest certyfikowanym praktykiem kolarstwa, a niektórzy nawet trenerami UCI
systematycznie prowadzimy social media, w których bezpłatnie dzielimy się swoją wiedzą oraz strategiami.
obiecujemy, że jeśli będziesz stosował się do naszych ćwiczeń, to poprawisz swoje wyniki o 15-20% w pierwszych miesiącach współpracy.

na samym FB i Google znajdziesz ponad 100 opinii ludzi z kraju oraz z zagranicy. Nasza średnia to 4.8 i nie zamierzamy jej obniżać!

nasze certyfikaty trenerskie:

Poznaj Nasz Team Trenerski

Arkadiusz Kogut

założyciel i trener kolarstwa Way2Champ, trener kolarstwa UCI, autor w magazynie SZOSA, pomaga kolarzom w wydobywaniu sportowego potencjału

Robert Radosz

instruktor kolarstwa PZKol, trener kolarstwa Way2Champ, byly kolarz zawodowy, medalista mistrzostw Polski, reprezentant Polski podczas mistrzostw świata w Plouay

Krystian Piróg

Trener kolarstwa Way2Champ, instruktor kolarstwa PZKol, doświadczony zawodnik i bikefitter

Zobacz co Kolarze Tacy Jak Ty Już Osiągneli dzięki Kolarskiemu Planowi Treningowemu:

Odbierz swój dostęp do Kolarskiego Planu Treningowego dla Początkujących

Kolarski Plan Treningowy dla Początkujących

97 120,00

płatność jednorazowa

co dostajesz:

Kolarski Plan Treningowy dla Początkujących VIP (najczęściej wybierany)

197 182,50

płatność jednorazowa

CO DOSTAJESZ:

Kolarski Plan Treningowy dla Początkujących VIP+

297 230,00

płatność jednorazowa

CO DOSTAJESZ:

zacznij pracować nad swoją formą kolarską już dzisiaj!

Najczęściej zadawane pytania

Nie, wręcz przeciwnie – oferta skierowana jest do osób początkujących, które do tej pory miały niewiele wspólnego z usystematyzowanym treningiem kolarskim, a chciałyby jeździć szybciej i mocniej.

Wszystkie treningi zostają dla Ciebie z dostępem dożywotnim poprzez platformę Training Peaks.

Tak, jest to możliwe w wersji Premium Training Peaks, która w pierwszych 14 testowych dniach jest za darmo, a później płatna 9,9$/miesiąc przy zakupie na rok.

Już po pierwszych 3-4 tygodniach lub szybciej, w zależności od aktualnego poziomu wytrenowania (im niższy, tym efekty są widoczne szybciej).

Jeśli posiadasz licznik Garmin, Wahoo lub inny, to do korzystania z treningów na tych licznikach będą potrzebne darmowe aplikacja ich producentów.

Tak oczywiście, treningi są rozpisane tak że możesz z łatwością korzystać z nich na platformach typu Zwift, Rouvvy i innych lub też po prostu realizować założenia treningowe kręcąc na trenażerze bez aplikacji.

Nie ma w nim dostępu do opieki trenerskiej, która jest zarezerwana dla klientów korzystających z indywidualnej opieki trenerskiej. Niemniej podane instrukcje wystarczają w zupełności dla wszystkich początkujących kolarzy, aby podnieść swój poziom sportowy.

Zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę internetową z płatnościami dotpay, z których wybierasz dogodną dla siebie formę płatności jednorazowej.

Tak, wystarczy podczas wypełniania formularza zamówienie podać dane firmowe, tytuł na fakturze to „usługi coachingowe”.

Kolarski Plan Treningowy dla Początkujących

Już od

47 płatność jednorazowa

Kolarski Plan Treningowy dla Początkujących

Już od

47 jednorazowo

Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności